Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 3 października 2011

Zdjęcia ślubne z motywem starego samochodu.

Katrina Fotograf

Zdjęcia ślubne to pamiątka jedna z niewielu, do których wraca się co kilka lat. To niesamowite, że te obrazy dają nam namiastkę możliwości powrotu do przeszłości.

Zdjęcia ślubne to pamiątka jedna z niewielu, do których wraca się co kilka lat. To niesamowite, że te obrazy dają nam namiastkę możliwości powrotu do przeszłości. Szczególnie tak piękne chwile jak ślub idealnie widać na fotografiach ślubnych, ta radość, miłość roztaczająca się wokół, wzruszenie rodziców, babć i dziadków. Dobry fotograf na ślub pokaże te emocje na zdjęciach i będzie nam miło się to oglądało. Efekty pracy fotografów można podziwiać w internecie na stronach firmowych lub jadąc na targi ślubne i bezpośrednio zapoznawać się z ofertą fotografów.
Na fotografiach ślubnych w Warszawie pojawiają się przeróżne motywy, jak np. stare, opuszczone fabryki, mosty, czy właśnie tytułowe stare samochodu, którymi młodzi podjeżdżają pod kościół. Nie wszyscy są miłośnikami aut z duszą, inni wybierają nowoczesne limuzyny, dorożki czy nawet motocykl. Dodatkowo jak taki samochód starodawny z 1965 roku ustawimy na Warszawskiej Starówce, czyż nie będzie cudnie się komponował. Do tego Jak młodzi będą mieli stroje z tego etapu dodatkowo przyczyni się do stworzenia niesamowitego klimatu na zdjęciach slubnych.
Taka nietuzinkowa pamiątka w postaci np. Panny młodej z welonem w starej limuzynie Rolls-Royce może przywoływać przyjemne wspomnienia. Jeszcze jak wykona się je w sepii dodatkowo wpłynie to na stworzenie niesamowitego nastroju, odtworzenie scenerii tamtych lat. Taka pamiątka ślubna z pewnością będzie się podobać i cieszyć oko po latach.

Nie każdy jednak wykorzystuje starodawny samochód do pstryknięcia zdjęć. Nie każdy jest miłośnikiem starych samochodów i nie każdy uważa, że im starsze wino tym lepsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz